.

.

LKXHarleya 238x169CM Автомобил Опфаќа ветробранското стакло Покрие Универзална Сонцето Сенка Покрие Автомобил Прозорец Sunshade Опфаќа

LKXHarleya 238x169CM Автомобил Опфаќа ветробранското стакло Покрие Универзална Сонцето Сенка Покрие Автомобил Прозорец

DEN 246.48

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Дозволете му на вашиот автомобил со топло сонце изолација, анти-УВ заштита и намалување на директна сончева светлина предизвикани од стареењето внатрешни работи.Едноставен за инсталација и отстранување и извртени да се свитка во помали димензии за лесни за складирање.Се обезбедува заштита од мраз и мраз во зимски и помага да се задржи вашето возило да се олади во текот на летото.Сите сезона ветробранското стакло заштитник.Одговара за повеќето возила.Опис : Трајни & лесни Дозволете му на вашиот автомобил со топло сонце изолација, анти-УВ заштита и намалување на директна сончева светлина предизвикани од стареењето внатрешни работи Идеално за предниот и задниот дел од автомобилот шофершајбната Лесно да се инсталира и да се отстранат и извртени да се свитка во помали димензии за лесно складирање Обезбедува заштита од мраз и мраз во зимски и помага да се задржи вашето возило да се олади во текот на летото цела сезона ветробранското стакло заштитник Лесно да се чисти Спецификации : Материјал : Памук и алуминиум филм Боја : Сребро Големина : прибл.192 x 70cm(L x W) Количеството : Пакување од 1 Fitment : Одговара за повеќето возила Пакетот вклучува : 1 x Автомобил ветробранското стакло Покрие Забелешка : 1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме! 2. Ве молиме овозможи 1-2 см мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата