.

.

Flywheel Вртење Алатка одговара за Volvo D11 D13 D16 & Мек MP7 MP8 MP10 Алтернатива за 88800014

Flywheel Вртење Алатка одговара за Volvo D11 D13 D16 & Мек MP7 MP8 MP10 Алтернатива за 88800014

DEN 592.56

Залиха
Достапно за вашата нарачка

АПЛИКАЦИЈА - одговара за Volvo trucks 2008-2018 – сите модели (D11, D13, D16 Мотори), 2008-2018 Мек камиони – сите модели (MP7, MP8, MP10 Мотори).ФУНКЦИЈА - се Користи за да го Вратило flywheel, со цел да се позиционира тоа во текот на мерењето постапки.ОЕМ ДЕЛ БРОЈ – 88800014. КАКО ДА го КОРИСТИТЕ Отстрани flywheel покрие приклучоци и место на ротација на алатката за ротирање на flywheel. 100% ЗАДОВОЛИТЕЛНО GUARANTEE - Ако не сте 100% задоволни со вашиот Flywheel Вртење Алатка, едноставно да го вратите за целосна наплата во 30 дена, без прашања праша гаранција за парите назад со една година гаранција.Оваа Flywheel Вртење Алатка ќе ви помогне да ја ротирате вашиот вратило со леснотија.Ако сте за планирање на водењето на деловните трошоци исправка или се заменува вашиот инјекторите на вашиот D13, оваа алатка е мора да се има во вашата лента со алатки.Функција : - Лесно да се користи за вашиот Камион. - Ви помага да стигнете на работа побрзо! - алтернатива за 88800014.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата