.

.

Morvat Бамбус Покрена Куче Сад Прилагодливи Куче Храни Станица за Големи/Мали Кучиња Покачена Куче Внесувач, Мачка Хранење Станица, Покачен Куче Сад & Cat Милениче Фиде?

Morvat Бамбус Покрена Куче Сад Прилагодливи Куче Храни Станица за Големи/Мали Кучиња Покачена Куче Внесувач, Мачка

DEN 1031.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ПРОМОВИРА МИЛЕНИЧЕ ЗДРАВЈЕ - Ова високи куче сад стојат ќе го промовира поздрав варењето на храната за вашето домашно милениче.Плус, миленици со артритис, вратот или грбот проблеми најдете олеснување е да се јаде од покрена фидер.ПРИЛАГОДЛИВА ВИСИНА OPTIONS - Ова 2 сад куче внесувач е прилагодлив за 3 различни висина опции : (4" – 14") за да ви овозможи да се избере најмногу удобно висина за вашето домашно милениче.ИЗДРЖЛИВИ & ОТПОРЕН на ВОДА - Ова домашно милениче хранење станица е направен од највисок квалитет и отпорни на вода бамбус дрво.Овие кутре хранење чинии се направени од не ' рѓосувачки челик кој е издржлив, санитарен и машина за миење садови безбедно. 4 НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ЧАШИ ВКЛУЧЕНИ - Ова куче сад носителот вклучува вкупно 4 нерѓосувачки челик чинии да се осигура дека додека 2 се чисти, што се уште имаат 2 за да го користите. 100% ПАРИ гаранција за - Ако не сте целосно задоволни со вашиот прилагодливи куче сад стојат, контактирајте не и ние ќе го вратат вашата нарачка, без прашања праша.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата