.

.

60 Парчиња Воздух Вода Спреј Шприц Метални Легури Спреј Млазници Совети Тројно Шприц Млазници Совети Компатибилен со 3-Начин Стоматолошки Воздух Вода Шприц Цевка

60 Парчиња Воздух Вода Спреј Шприц Метални Легури Спреј Млазници Совети Тројно Шприц Млазници Совети Компатибилен

DEN 359.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Она што ќе добиете : ќе добиете вкупно 60 воздух вода спреј тројно шприц млазници, едно купување е доволно за да се задоволат вашите потреби и да го замени, донесе повеќе погодност за вашето орално здравје.Квалитет на материјалот : овие шприц млазници се направени на здрав нерѓосувачки челик материјал која има добра отпорност на корозија и издржливост, што може да ви обезбеди со добро искуство.Парична казна изработка : стоматолошки воздух вода шприц цевка прецизна контрола на воздухот, водата и спреј, непречено контура овозможува да се исчисти нив брзо и темелно, метални совет е добра алтернатива за пластична совет.Високи температури и висок притисок отпорност : поддршка на висока температура и висок притисок, до 134 степен целзиусови степени/ 273 степен Целзиусови.Универзалниот спреј млазници : овие метал стоматолошки зема се погодни за повеќето стоматолошки 3 начин шприц, едноставна структура и лесно да го инсталирате, кои ви обезбеди брз начин да го замени тоа.Овие метал шприцеви имаат убаво заоблени краеви, кои се вметнуваат во шприц, овие работи многу подобро од пластични совети и цврсти доволно да се купи многу од нив и да ги замени оние кои се изгубени.Спецификации : Боја : како на сликата shown Size : како на сликата shown Material : нерѓосувачки челик Количина : 60 pieces Package вклучува : 60 x Воздух вода спреј шприц nozzles Warm белешки : ве Молиме овозможи мало отстапување се должи на рачно мерење.Ве молиме овозможи мало боја разлика поради различни монитори.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата