.

.

Дејтонскиот 3BB69 Пумпа, Sump, 1/2 HP

Дејтонскиот 3BB69 Пумпа, Sump, 1/2 HP

DEN 326.40

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Подводните Sump Пумпа, Пумпа за HP 1/2, Напон - Пумпи 120 VAC, Испуштање NPT 1-1/2 Во.F Max.Раководител - Пумпи 30 ft., Пумпа Тело Материјал Леано Железо, База Материјал Леано Железо, Impeller Материјал - Пумпи Леано Железо, Вратило Печат Материјал - Пумпи Јаглерод, Керамика, Кабелот Должина - Пумпи 10 ft., Тип На Прекинувач - Пумпи Tether, Макс.Дијаметар На Цврсти Материи Во 1/2., Засилувачи - Пумпи 6.80, Со Дијаметар Од 9-1/8 Во., Висина 11-3/4 In., GPM на Вода @ 5 Ft.од Глава 65, Макс.Течни Темп. 104 Степени F, Оф Точка Променлива, На Точка Променлива.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата