.

.

Yazoo Мелници 1-1/2 x .060 x 12 Kraft Мејлинг Цевки со Приклучоците (Пакување од 88)

Yazoo Мелници 1-1/2 x .060 x 12 Kraft Мејлинг Цевки со Приклучоците (Пакување од 88)

DEN 745.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Yazoo квалитетот на превозот цевки се во парк за итна испорака.Највисок квалитет во индустријата, загарантирана.Цените вклучуваат : цената на цевки, пластика крајот приклучоци, и превозот обвиненија во континентална САД.Цените НЕ се применуваат за : Хаваи, Алјаска, Канада, Puerto Rico, и Девствени Острови.Ве молиме контактирајте го нашиот Продажен Одделот за нарачки превозот надвор континентална САД.Ве молиме имајте во предвид : Должина наведена е употреблива должина.Цевки се 1-1/2" подолго да се приспособат на пластични крајот приклучоци. 1-1/2" x .060 x 12" Kraft Мејлинг Цевки со Приклучоците (Пакување од 88).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата