.

.

SystemBase - RS232/422/485 да Ethernet Адаптер, 1port Сериски да LAN, DB9 да RJ45 (sLAN/Сите)

SystemBase - RS232/422/485 да Ethernet Адаптер, 1port Сериски да LAN, DB9 да RJ45 (sLAN/Сите)

DEN 3192.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

1port Сериски да LAN (RS232/422/485 да Ethernet) адаптер.Лесен За Користење : RS422/485 режим избор со надворешен прекинувач, check status со Led диоди.Бесплатна Апликација ШВ : COM Порта Redirector, Port View, Test View предвидено.Max. 32 уреди Connectable во RS422 мулти-пад на режимот. 3k V Изолација(сите порти), 15k V Пренапонска Заштита(RS422/485).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата