.

.

Shurflo 12 Volt RV Пумпа за Вода 3.0 GPM - 4008-101-A65 / E65 & 1/2 | Р.В. Водовод & Camper Пумпа за Вода | Twist-На Факултативниот Цедилка Цевки Пакет | Секој Има Уникатен Дизајн - (Примање 1 Пумпа с?

Shurflo 12 Volt RV Пумпа за Вода 3.0 GPM - 4008-101-A65 / E65 & 1/2 | Р.В. Водовод & Camper Пумпа за Вода | Twist-На

DEN 1632.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

На Shurflo свежа вода, пумпа за дизајн беше создадена со единствена едно парче дијафрагмата и внатрешната страна-да помине, обезбедува долг живот и врвни перформанси во сите водоводни системи.Квалитетот на угледот на Shurflo е изграден на сигурност и стабилност на секоја пумпа градиме.УНИКАТЕН И ИЗДРЖЛИВИ - Создадена со единствена едно парче дијафрагмата и внатрешната страна-да помине, ова пумпа е издржливи и сигурни за сите водоводни системи.Дизајниран како на следната легендарниот пумпа за да ги надмине очекувањата на нашите клиенти, Револуцијата Пумпа е изградена за висок проток на побарувачката, ниско ниво на бучава, и не брзо возење велосипед.ТИВКА РАБОТА - На 4008 Револуција свежа вода автоматско барање пумпа е супер тивко, термички заштитена, и може да се кандидира сув без да се оштети.Со ова осигурување на квалитетот, можете да се одморите во вашиот RV, без потреба да се грижите за вашиот пумпа за вода.ТЕРМИЧКИ ЗАШТИТЕНА Со својата додадено способност да се качи во било која позиција и да се само-премиер, ќе ги имаат сите на кои квалитет и издржливост додека има погодности, како и.Со вграден во проверете вентил, backflow е спречен значи дека можете да бидете сигурни дека сте добивање на сите на вода сакате да го тела што ја користите.Додека пумпа работи на околу 55 PSI, притисокот во која се пумпа ќе го исклучи е 45 PSI.Ве молиме Имајте во предвид : E65 и A65 е Иста Пумпа.Пумпа Наведени НЕ Доаѓаат во Мало Пакување.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата