.

.

MSTEKI Мини Камера HD 1080P Ѕид Монтирани Камера Облека Кука Грб Ги Nanny Камери за Надзор Home Security Камера Housekeeper - Само Видео - Црна

MSTEKI Мини Камера HD 1080P Ѕид Монтирани Камера Облека Кука Грб Ги Nanny Камери за Надзор Home Security Камера

DEN 383.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Мини Грб мини Камера Ова е мала камера како обични облека кука, Тоа мора да биде најдобра декорација на вашиот дом.Никој не ќе дознаете дека тоа е исто така мини камера.Тоа е најдобар помошник за домаќинство ,анти-кражба и собирање докази.стане совршен облека кука закачалка за безбедност на камерата.Full HD 720p Камера Видео записите снимени со камерата се евидентираат во јасна 720 P HD видео на 30 fps , кои ви даваат јасен поглед на секоја соба.Јамка Видео Рекордер Јамка за снимање, автоматски се појавува најстарите датотеки ако меморијата се исполнува.Тоа ќе ја замени почетна датотека кога просторот е полн.Бидејќи погодно камера нема WIFI и Bluetooth можности, мора да се користи Микро SD картичка.【Забелешка】камерата функција не можат да се користат без SD-картичка е вметната.Движење Откривање на Камерата Кога откривање на објектот се движи, на мини камерата ќе се активира и да се евидентираат автоматски.Дури и си замина дома, можете да ја знаат состојбата со оваа внатрешна безбедност на камерата.Лесен за употреба Грб Кука Мисија, На грб кука камерата е лесен за употреба и не бара сложени setup.Нема потреба да се поврзете со wifi!Нема потреба да се поврзете со Bluetooth!Не софтвер потребен!Започнете со мини камера со само едно копче!Ако тоа се зезнав на ѕидот, тоа ќе го издржат за 10 Lb.MSTEKI Мини Камера Облека Кука -Ова Облека Кука Камерата е совршен за домашна безбедност. -Ве молам, формат SD картичка пред да ја користите.Можете да инсталирате во вашата спална соба, дневна соба, кујна, ходник, тремот и насекаде на вашиот дом.Тоа е убаво декорација со камера која ќе ви обезбеди Второто Око за да го фати вашиот дом околност.Можете да го користите како нормална облека кука, но ве молиме да се потсети дека тоа не може да се носат премногу тежина.Клучни Карактеристики : Снимање на Видео Поддршка јамка снимање Поддршка движење откривање на снимањето Поддршка 32 GB Micro SD Картичка во Макс Цело време на снимањето кога полнење Видео Резолуција : 720 x 480p Видео Формат : AVI Батеријата Оперативни Живот Време : 2,5 часа Полнење Напон : DC 5 V Време на Полнење : 2 часа Забелешка : Мемориската Картичка не е вклучена.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата