.

.

Pampers Splashers Пливаат Пелени Големина M 18 Count

Pampers Splashers Пливаат Пелени Големина M 18 Count

DEN 215.28

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Совршен за на плажа, базен или каква било вода активност.Штити додека тие си играат со 360 степени Јаз-Слободен Одговара корселе.Не отече во вода како редовни пелени за удобен вода носат.Содржи хаос со Двојна Течење-Guard Бариери за грижете се-слободен вода игра.Лесно се исклучува кога влажни со Лесно-Солза Страни.Пакување од два кој бански-стил графика со симпатична плажа ликови.Го најде вистинскиот fit - мали 13-24 lb.; медиум 20-33 lb.; голем 31-40 lb.Нов изглед!Пакување & Производ може да се разликува.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата