.

.

MicrodermaMitt Јасна Кожата Мит За Обновливи Лицето Exfoliating Чистење Најдобри Третман На Акни Превенција Blackhead Смена Длабоко Во Порите Чистење Чувствителна Кожа Природна К?

MicrodermaMitt Јасна Кожата Мит За Обновливи Лицето Exfoliating Чистење Најдобри Третман На Акни Превенција Blackhead

DEN 790.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ИСКУСТВО НЕСПОКОЈОТ, ПОЈАСНИ & ПОЗДРАВА КОЖА ПРИРОДНО – користејќи само ВОДА – без груби хемикалии.ПОМАГА при ЛЕКУВАЊЕ И СПРЕЧУВАЊЕ на појава на АКНИ СО ОТВОРАЊЕ И ЧИСТЕЊЕ НАДВОР ПОРИТЕ, па тие не се затнат со масло, нечистотија и други израстоци.Им ОВОЗМОЖУВА на ЛИЦЕТО ПРОИЗВОДИ ДА НАВЛЕЗАТ ПОДЛАБОКО да бидат поефикасни.ДЕРМАТОЛОГ & ЕСТЕТИЧАР СЕ ПРЕПОРАЧУВА.Одлично за Чувствителна Кожа.Користете го 2 до 3 пати неделно.Обновливи до 6 месеци.Ние стоиме со квалитетот на нашите производи.Ако сте задоволни со Мит, само нас контакт и ние ќе го направи тоа право.На Лицето Ексфолиране Мит е наменета да го задржи вашето лице и décolleté области блескав и бараат млади и посветла.Иако абразивни, се уште е многу нежни и може да се користи дури и чувствителна кожа.Се препорачува за секој друг ден употреба.Јасно Кожата Мит ви помага да се третира и да се спречи појава на акни со чистење на порите од заробени нафта, шминка, и други нечистотии.Тоа е одлично за чувствителна кожа и да ги достави поздрав и појасна кожата природно.Намалување на акни, лузни од страна на exfoliating горниот слој на кожата.Јасно Кожата Мит треба да се користи на ден или секој втор ден.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата