.

.

MXJCC Носот и Уво Коса Тример, Професионални Безболно Носот Коса Смена за Мажите и Жените, Водоотпорен Нерѓосувачки Челик Глава, Двојна Предност Ножеви, го исклучите ?

MXJCC Носот и Уво Коса Тример, Професионални Безболно Носот Коса Смена за Мажите и Жените, Водоотпорен Нерѓосувачки

DEN 1207.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

[БЕЗБЕДНОСТ и 360° РОТАРИ] Одговара на ноздрите, удобно трим, три-димензионални криви дизајн, одговара на носната кожата за да се намали носот влакната во сите насоки, без повреда на носната шуплина. [USB ПОЛНЕЊЕ] Никогаш не се грижи за постојано замена на батерии за вашиот тример повторно, USB полнењето, лесно да се носат. [ПЕРАТ МАШИНА ГЛАВА] Отстранлив машина главата.По употреба, машина глава може да се отстрани и изми директно под допрете за лесна инсталација. [КОМПАКТЕН И ПРЕНОСЛИВ] Уникатен дизајн & мали димензии, лесна за носење, може да се стави во џебот или чантата, и да го користите во секое време, насекаде. [Добра услуга] Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Име : носот коса trimmer Material : ABSColor : black Cleaning метод : нож главата washing Voltage : 5 VPower : 2w Function : носот коса, mane Weight : 110g Accessories : Главната единица, нос коса тример, агол тример, полнење кабел, чистење brush Feature : Безбеден за употреба, нашите увото и носот коса тример за мажите никогаш не боли вашата кожа.Силен, но тивко, можете да се чувствуваат слободни да го користите нашиот увото и носот коса тример без да влијаат на било лицата околу вас.Отстранлив машина главата.По употреба, машина глава може да се отстрани и изми директно под допрете за лесна инсталација.Пакет се Вклучени : Носот коса тример *1 Sideburns тример *1 Charging Кабел*1 Cleaning четка*1 Welcome да MXJCC продавница,ве молиме да бидат сигурни да се купи,ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата