.

.

CONFAST 1/2 x 3-3/4 Оптоварување Водител на Цинк Позлатен (Кутија од 25)

CONFAST 1/2 x 3-3/4 Оптоварување Водител на Цинк Позлатен (Кутија од 25)

DEN 647.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ЦИНК ПОЗЛАТЕН - Помага во спречување на ' рѓа во суви средини.ШИРОК ОПСЕГ НА ГОЛЕМИНИ - Insures соодветна fastener за најдобри резултати.СПАКУВАН СО ОРЕВИ И ПОДЛОШКИ - Брзо, брзо, заврши инсталацијата.ДУПКА со ГОЛЕМИНА Е СИДРО ГОЛЕМИНА - Едноставност и леснотијата на инсталација.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата