.

.

SCHMETZ Везови Игли Големина 75/11

SCHMETZ Везови Игли Големина 75/11

DEN 150.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

SCHMETZ Везови Машина за Шиење Игли Големина 75/11 5 Игли во Пакет SCHMETZ.Вез Машина За Шиење Игли Големина 75/11. Работи Со : SCHMETZ SCHMETZ Опис : SCHMETZ Везови Машина за Шиење Игли Големина 75/11 5 Игли во Пакет SCHMETZ.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата