.

.

Navitech Сина Тешки Солиден тежок Случај/Покрие погоден Компатибилна Со Playstation Класичен [видео игра]

Navitech Сина Тешки Солиден тежок Случај/Покрие погоден Компатибилна Со Playstation Класичен [видео игра]

DEN 1356.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Обезбеди максимална заштита за вашиот Playstation Класичен Конзола и Контролори.Шок доказ & водоотпорен.Заменлив складирање делови ви овозможува да го прилагодите вашиот случај изгледот.Mesh џеб обезбедува простор за складирање за кабли и други додатоци. 12 месеци гаранција.Заштита на вашиот Playstation Класичен во транзит со Navitech тешко школка случај/ заштитна торба.Обвивка дизајниран со стил и безбедноста во предвид се обезбеди вашите уреди се секогаш заштитени од секојдневниот живот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата