.

.

6 Pack 0.94 Инчен Сина Сликари Лента, Средни Лепило Кое се Држи Добро, но Не Остава Остатоци Зад себе, 60 Метри Должина, 6 Ролни, 360 Вкупно Дворови

6 Pack 0.94 Инчен Сина Сликари Лента, Средни Лепило Кое се Држи Добро, но Не Остава Остатоци Зад себе, 60 Метри

DEN 479.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Се создаде остар раб кога сликарство со нашите сина сликар е лента многу пати со нашите поголеми 6 pack вредност пакет.Заштеда на време се подготвува за сликата со нашите лесно да се солза палачинка хартија лента дека ќе се држи до скоро целата површина, вклучувајќи дрво, сув ѕид, насликани сув ѕид, и повеќе.Бојата за неколку недели, со една лента за апликација како што е нашата лента ќе остане на вашиот површини за неколку недели, но нема да остават остатоци зад кога отстранување.Брзо да ги отстрани лента по сликите, без страв од уништува вашиот хард работа со нашите благи лепило дека нема да рипувате вашите бои или сув ѕид кога отстранување.Нема потреба за жилети или подигање на мали парчиња надвор од ѕидот по сликарство.Брзо етикета нешто околу куќата со нашите лесен за употреба сликари лента што е лесно да се напише на и ќе се држиме до речиси ништо.Нашите благи лепило ќе се држи на вашите ѕидови за неколку недели.Лесно да се отстрани лента кога ќе се заврши, без страв од расцепен вашата боја, или трошење часа отстранување на мали парчиња на лента.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата