.

.

PBOHUZ Тапа -Мали Криви Слив Автоматско Инфраред Сензор Индуктивен Touchless Тапа G1/2

PBOHUZ Тапа -Мали Криви Слив Автоматско Инфраред Сензор Индуктивен Touchless Тапа G1/2

DEN 1436.88

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Тапа :Не треба да го допрете го допрете го за да се изолира бактериска инфекција.Автоматско Инфраред Сензор Тапа :Бакар телото, висока температура отпор, отпорност на корозија.Инфрацрвен Сензор Тапа :Автоматско вклучување/исклучување : Инфрацрвен сензор тапа автоматски се пали и исклучување.Индуктивни Тапа : Индукција опсег : 15-20cm, кога сензорот) е активиран, автоматски резерви вода штом рацете се наоѓаат сетилните спектар, и запира кога ќе се преселат во вашите раце.Мали Криви Слив на Вода Тапа:Мулти-слој позлата на површината, светла како огледало.Карактеристики : 1. Криви парична казна вода штекер, поубави на изглед. 2. Квалитетот пенење уред, спречување на јавните вода цвет, мека вода и заштеда на вода.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нова Боја : Како на Сликите Покажуваат Материјал : Бакар Површински Третман : PVD Electroplating Напојување : DC6 V / DV220 W Потрошувачка на Енергија :

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата