.

.

Primo Стоматолошки Производи EFK2555 К-Датотека, 25 mm, 55 (Пакување од 6)

Primo Стоматолошки Производи EFK2555 К-Датотека, 25 mm, 55 (Пакување од 6)

DEN 1668.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Нерѓосувачки Челик Датотеки.Силна и стабилна инструмент за чистење и обликувањето на канал ѕидови.Contoured пластична рачка за удобност и контрола.Пакет Димензии : 1.125" L x 0.25" W x 1.875" H. Опис на Производот Primo К-Датотеки се силни и стабилни инструменти за чистење и обликувањето на канал ѕидови.Карактеристики на contoured пластична рачка за удобност и контрола.Изработени од Нерѓосувачки Челик.Контакт Информации За Производителот 8884484274.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата