.

.

DEVMO Надгради 3D Печатач Делови Прилагодливи Y-оската Синхрони Појас се Протега Слагам Tensioner Компатибилен со Ender 3 про 3D Печатач

DEVMO Надгради 3D Печатач Делови Прилагодливи Y-оската Синхрони Појас се Протега Слагам Tensioner Компатибилен

DEN 479.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

4040 алуминиумски профил Y-оската синхрони појас се протега одговара за Ender 3 про 3d печатач.Материјал : алуминиум легура.Натпреварот со 6mm појас, надградба на тензија tensicner да се прилагоди на појас слобода, многу подобро отколку originak, се многу практични.Тоа доаѓа како збир на Y-оската појас се протега комплет, треба да го инсталирате сами, лесен за ракување, едноставна комбинација за инсталација и употреба.По-продажбата на гаранција : секој неисправни предмет може да биде замена за слободни или наплата.Ако било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт или ОК нас, ние ќе се обидеме потрудиме да услуга за вас.Превозот листата : Ender-3 Про Y-оската tensioner за полнење*1 Weight : 110.5 g.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата