.

.

MXJCC Носот Коса Тример Професионални го исклучите Безболно Средување на Уво Нос Коса Тример Погоден за Мажите и Жените Батеријата-Управувана Лична Нега Носот Триме?

MXJCC Носот Коса Тример Професионални го исклучите Безболно Средување на Уво Нос Коса Тример Погоден за Мажите

DEN 1262.40

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ќе се чувствувате дистинктивност, квалитет и прецизност на овој тример; високо-квалитетни нерѓосувачки челични ножеви може да ви обезбеди со мазна скратува, и може да ви обезбеди со совршен сечење резултати во секое време; не болно кубат.Лесен, но моќен ротари систем за сечење им овозможува на косата, да го внесете тример совет од врвот и страните, кој не само што му помага на мостот на носот, но исто така ги штити скитници коса од веѓите, бради и ушите.Нашата најдобра водоотпорен дизајн ви овозможува да го користите овој средување алатка во туш, што последователните чистење работа полесно и побрзо.Ова е најдобар кастрење и сечење алатка искусни од страна на мажите е коса за сечење на производи.Оваа high-end cordless батерија-напојува носот коса тример карактеристики висока осветленост LED светла и е направен од високо-квалитет челик; светлината доаѓа во рака кога треба да се удар оние кои е тешко да се стигне и е тешко да се види на косата.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се реши тоа за вас како е можно поскоро!.Име : Мултифункционален носот коса trimmer Product спецификации : 20 * 10 * 3cm / 300g;Полнење метод : 1 * aaa батерија (брод без батеријата);Карактеристики на Производот : ABS Еколошки Материјали + Алуминиумски Легури Лесни, се Зголемува LED Осветлување, 360 ° Ротирате Tarnad.Функција : ottosal коса прибор за јадење, поправка агол, eyebrows Colour : Black Cleaning метод : тело wash Rated напон : 1.5 VSwitch : Push switch Note : 1 * AAA батерија (не се вклучени)Добредојдовте на MXJCC продавница,ве молиме да бидат сигурни да се купи,ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата