.

.

Ellocy 42% Уреа Гел Max Плус Салицилна & Хијалуронска Киселина - ја Омекнува и Rehydrates Разбиена Потпетици, Лактите, Стапалата, Рацете & Помага да се Ослободи Ноктот Габа

Ellocy 42% Уреа Гел Max Плус Салицилна & Хијалуронска Киселина - ја Омекнува и Rehydrates Разбиена Потпетици, Лактите,

DEN 382.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

✔️ВИСОКО ЕФИКАСНИ, ПОДОБРО ОТКОЛКУ КРЕМ : Уреа е еден од најефикасните состојка за лекување на голем број на сува, груба и јадеж на кожата услови.Ова јасно не-мрсна гел помага да се смири и да го ублажи дебели, тешки, болни ноктите. 42% Уреа ефикасно омекнува и се распаѓа на покојникот на ноктите, додека одржување на здрави нокти непроменети. ✔️ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ СОСТОЈКИ : Ellocy 42% Уреа Гел е специјално направен со внимателно одбрани состојки, кои брзо може да ви даде вредни резултати.Збогатен со 42% Уреа, 2% Салицилна Киселина, Масло од Чајно Дрво, Хијалуронска Киселина, Carbomer.Овој производ се намалува црвенило, воспаление и иритација.Силикони-бесплатно, Paraben-free, PEG-бесплатно, Суровост-бесплатно, Минерално масло-бесплатно, Нафтени-бесплатно, Глутен-бесплатно, целосно Вегетаријанска храна.И овој производ не содржи вештачки бои или мириси. ✔️ОМЕКНЕ и MOISTUREZES СУВА ГРУБА КОЖА : Ellocy 42% Уреа Гел омекнува и moisturizes тешки, сува, тешко и лушпеста кожа поврзани со Псоријаза, Егзема, corns, calluses и испукани потпетици.Збогатена со Салицилна Киселина, која loosens сува мртвите кожата, и Хијалуронска Киселина, која го привлекува влагата, овој гел работи брзо и ефикасно. ✔️НАПРАВЕНИ ВО ДОВЕРБА : Формулиран, рафинирани, се меша и се полни во нашата држава на уметноста фармацевтски објект.Ние производство под највисок хигиенски стандарди и контрола на квалитетот.ФДУ проверуваат.APHA и PCCA одобрени. ✔️ЗАДОВОЛСТВО & ГАРАНТИРА : Вашето задоволство е наш врвен приоритет и тоа е причината зошто ние се стремиме да ви обезбеди најдобар квалитет на производи и услуги.Ако поради некоја причина не сте целосно задоволни со нашите скапоцени нога крем, ние ќе ви даде целосна наплата без било какви прашања!Ве молиме ги споделите со нас и ние ќе ви биде задоволство да ви помогне!.Ellocy 42% Уреа Гел беше развиена за отстранување на најтешките на calluses, corns и омекне тешко discolored ноктите.Се влажна и здрава кожа!42% Уреа - Омекне разбиена потпетици, calluses & corns effectively2% Салицилна Киселина - Влогови сува, мртвите skin Hyaluronic Киселина - ја Чува кожата moisturized Restores Здрави Нокти!За разлика од уреа креми, Ellocy 42% Уреа Гел може да се користи на двете Кожата & Ноктите, помагајќи да се поправи сува кожа и омекне дебели ноктите.42% Уреа ефикасно омекнува и се распаѓа на покојникот на ноктите, додека оставајќи здрави нокти непроменети и непроменета.Ingredients42% Уреа Gel2% Салицилна Acid Hyaluronic Acid Propylene Glycol Tea Дрво Oil Carbomer Phenoxyethanol Sodium Хидроксид.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата