.

.

Mophorn 6 Тон Порта Моќ Комплет 2M (78.7 инчи) Масло Црево Хидраулични Автомобил Џек Ram меморија Autobody Рамка Поправка на електрични Алатки за Loadhandler Камионот Корито Unloader Фар?

Mophorn 6 Тон Порта Моќ Комплет 2M (78.7 инчи) Масло Црево Хидраулични Автомобил Џек Ram меморија Autobody Рамка

DEN 3935.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Тешки : Дебела и цврста конструкција обезбедува долго оперативни живот и стабилност.Ги содржи сите тешки опрема потребни за кревање, туркање на извлекување, свиткување, зацврстување Капацитет : 6 тони; Работен Притисок : 56 Mpa; Нафта Бидат Пополнети : 350g.Макс Кревање Висина : 4.72"/ 12.0 cm; Ram меморија Кревање : 10.9" / 27.8 cm.Висок квалитет на масло цевка е продолжен до 78.7"/2m.Доволно должина прави вашата работа повеќе удобен и висока ефикасност.На хидраулични џек алатка за полнење е компактен и пренослив.Тоа е погодно да се носат и лесно да се продавница со алатка случај.Се користи за автомобили, камиони, фарма и тешка опрема поправка.Совршен за различни autobody поправка, рамка поправка и изградба на работни места.Капацитет : 6 Тони.Џек Моќ Тип : Хидраулични.Макс Кревање Висина : 4.72"(120 mm).Цилиндар Min Висина : 10.94"(278 mm).Работен Притисок : 56 Mpa.Масло Бидат Пополнети : 350 g.Црево Должина : 78.7" (2М).Оваа тешки хидраулични џек комплет вклучува 12 парчиња за авто тело поправка, која е изградена со челик & леано железо и усвои 6 тони ram меморија.Овој комплет може да се направи одлична работа за кревање, туркање , влечење, виткање, зацврстување & ширење задачи.Сметководствена тоа portably или да го стави во гаража за користење во секое време.Тоа е добар помошник за вас.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата