.

.

Копчиња и Бода Culdie Копчиња и Бода 3 Pack Валани Маскирани Крпи во Џунглата Cuties Печатење

Копчиња и Бода Culdie Копчиња и Бода 3 Pack Валани Маскирани Крпи во Џунглата Cuties Печатење

DEN 383.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Убави и уникатен дизајн : 3 Поединечни дезени одговараат за двете бебе девојки и бебе момчиња.Кога се подготвува за вашето бебе е пристигнување, бебе крпи и washcloths се еден од мора да се има бебе essentials на секоја мајка.Ултра мека на допир совршен за вашите малечки деликатна кожа.Патување-friendly:совршен за вашите патувања, екскурзии, празници и сите излезени!Да се прави тоа мора да има пелена торба додаток дури и за патување.Супер абсорбента, го задржува вашето бебе сува & атмосфера по бања.Совршено големина и машина перат.Копчиња и Бода е за сите мали детали.Инкорпорирање на softest повеќето луксузни ткаенини и исполнет со модерни дизајни, Копчиња и Бода додатоци задржи вашето бебе удобен, пријатна и не заборавајте модерен!Копчиња и Бода гарантира дека essentials како што кадифен ќебиња и absorbents крпи се безбедни и пријател на бебешка кожа.Со Копчиња и Бода можете да дишете лесно да се знае вашиот малку ќе се чувствува сит, удобно и пријатно додека се како симпатична како копче!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата