.

.

Супер Крилја Мини Трансформатор Роботот 8 Парчиња Играчка Поставена

Супер Крилја Мини Трансформатор Роботот 8 Парчиња Играчка Поставена

DEN 1720.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Супер Крилја Мини Трансформатор Роботот 8 парчиња Играчка во Собата.HOGI : Црвена Авион, DONNIE : Жолта Авион, ЏЕРОМ : Сина Авион, АРИ : Симпатична Розова Хеликоптер, BJ BONG : Полицијата Авион, JUJU : Safari Airplne, МИНА : Подводен авион, DAALJI : Истражување Авион.Тоа се преобразува од робот за да се авион, воздух авион на робот, Децата може да се справи со неа лесно, Original & Вистински Објект со висок квалитет.Тоа е еден од познатиот корејски анимација знаци кај децата.Дете ќе љубов оваа група!.Големината на секој Пакет : 5(L) * 3(Г) * 6(H)cm.Супер Крилја Мини Трансформатор Роботот 8 компјутери Играчка Поставена HOGI DONNIE ЏЕРОМ АРИ BONG JUJU МИНА DAALJI - корејски Анимација, Супер Крилја Карактер - Супер Крилја Мини Трансформатор 8 компјутери Set - Мини Верзија - 8 Модели Сет (Вкупно 8 Бројки) - Трансформирање на Робот Играчка (Робот за да се Авион) HOGI : Црвена Авион, DONNIE : Жолта Авион, ЏЕРОМ : Сина Авион, АРИ : Симпатична Розова Хеликоптер, BJ BONG : Полицијата Авион, JUJU : Safari Airplne, МИНА : Подводен авион, DAALJI : Истражување Авион.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата