.

.

Хартиена Крпа Стенд - Една Рака Контрола - Модерна Хартиена Крпа Носителот Направени од не ' Рѓосувачки Челик за Мазни Површини со една Рака Операција, Хартиена Крпа

Хартиена Крпа Стенд - Една Рака Контрола - Модерна Хартиена Крпа Носителот Направени од не ' Рѓосувачки Челик за

DEN 599.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ЕДНА РАКА КОНТРОЛА : Конечно, само една страна е потребно да ја раскинам off.Поради големата тежина на 755g и 4 вшмукување чаши, нашата практична хартиена крпа носителот нуди паметни решенија за вашето домаќинство проблеми.ВИСОК ДОЛГОВЕЧНОСТ : Со висок квалитет, од нерѓосувачки челик, книжно марамче носителот не само што нè уверува optically, но исто така го спречува било rusting.Една рака операција умно го спречува хартиена крпа носителот од стануваат се валкани.МОДЕРЕН ДИЗАЈН : Нерѓосувачки челик завршна направи вашата кујна дури и повеќе да се издвоите.ЕКОНОМИЈА : двострано ротирачки механизам овозможува прецизна селекција на потребни хартиени крпи.За Секоја Соба во Вашиот Дом или Канцеларија; Совршен Солза Хартиена Крпа Носител е совршен за вашата кујна, купатило, гаража, перална, игра соба, работилница, занает соба, rv, camper и моторни дома.Модерната хартиена крпа носителот Направени со Нерѓосувачки Челик!Може да се управува со една рака Ако вашите раце се валкани, вие не мора да го допрам носителот со вашите валкани рака, но, исто така, може да откине книжно марамче со една рака, ГОЛЕМА благодарност до една рака контрола на дизајн.Стабилност На вшмукување чаши обезбеди цврст став на сите мазни површини кои имаат зрно или слични засеци на површината.Благородна дизајн се издвојува од останатите и се донесе овој око-catcher во вашиот дом.Не чекајте, тоа е одлично за вашата кујна и зошто не се направи себе си среќен кога сте во кујна!неговата положба Совршен Солза Хартиена Крпа Носител е совршен за вашата кујна, купатило, гаража, перална, игра соба, работилница, занает соба и е простор за заштеда на енергија опција за вашиот rv, camper и моторни дома!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата