.

.

TrippNT 51911 Двојна Издавање Хартиена Крпа Носителот, Бела, Стиропор, 10 7/8 X 6 1/2 X 4 1/4 инчи WHD

TrippNT 51911 Двојна Издавање Хартиена Крпа Носителот, Бела, Стиропор, 10 7/8 X 6 1/2 X 4 1/4 инчи WHD

DEN 565.44

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Хартиена крпа носителот укина крпи еден во време од дното и во мултипли од врвот.Има 150-број еден оџакот на повеќето големини на укината хартиени крпи.Лесно да се пополни и да се види резерви.Се инсталира со лента или keyholes. 11 x 6 x 4 инчи (ширина висина и длабочина).Tripp NT 51911 цени право двојна издавање хартиена крпа носител е прифатлива и професионални.Одговара на повеќето големини на укината хартија за крпи, 1 магацинот.Свежи, чисти, Бела пластична конструкција.Земете крпи еден во време од дното или мултипли од врвот.Се инсталира со keyholes или лента. 11 x 6 x 4 инчи ((ширина Висина и длабочина)).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата