.

.

WANGYONGXIANG Мажите Увото и Носот Коса Тример, 3 во 1 Батерија Носот Коса Тример за Мажи Trimer Брада Хлапак Уво Храмот Веѓа Sideburns Тример Лице Отстранување на Влакна

WANGYONGXIANG Мажите Увото и Носот Коса Тример, 3 во 1 Батерија Носот Коса Тример за Мажи Trimer Брада Хлапак Уво

DEN 359.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Хуманизирано дизајн.Лесен и компактен дизајн, перат машина главата, extensible кабелот за напојување се комбинираат за да ве снабди со подобро користење на искуство, направи може да се користат повеќе лесно и удобно.Батерија дизајн.По целосно полнење за 8 часа може да ве снабди со 60 минути трчање време. 3 во 1 мултифункционален производи.Опремени со заменливи Носот и уво и храмови машина главата, тоа може да се служи како носот и уво тример, храмот на косата тример и веѓа коса ножици.Напредни бричење систем и моќен мотор направи тоа може да работи поефикасно, да обезбеди уредно стил за вас во кратко време.Ви благодариме за вашата поддршка и афирмација, ние ќе се стремиме да се направи подобро.Функција : Хуманизирано дизајн.Лесен и компактен дизајн, перат машина главата, extensible кабелот за напојување се комбинираат за да ве снабди со подобро користење на искуство, направи може да се користат повеќе лесно и удобно.Батерија дизајн.По целосно полнење за 8 часа може да ве снабди со 60 минути трчање време.3 во 1 мултифункционален производи.Опремени со заменливи Носот и уво и храмови машина главата, тоа може да се служи како носот и уво тример, храмот на косата тример и веѓа коса ножици.Напредни бричење систем и моќен мотор направи тоа може да работи поефикасно, да обезбеди уредно стил за вас во кратко време.Спецификација : Номинална напон : 220 VRated фреквенција : 50 Hz Rated моќ : 2 WBattery тип : 400m Ah никел кадмиум battery Charging време : 8 hours Using време : 60 minutes Color : Sliver Size : Како shown Weight : 124g Package содржина : (Спакувани во меур торба, не кутија)1 x Веѓа коса trimmer1 x Моќ cord1 x Носот и уво машина head1 x Храмови машина head1 x Чистење brush If јо имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе одговориме на вашето барање во рок од 24 часа.

Кон својствата

Rated voltage:
220V
Rated frequency:
50Hz
Rated power:
2W
Battery type:
400mAh nickel cadmium battery
Charging time:
8 hours
Using time:
60 minutes
Color:
Sliver
Size:
As shown
Weight:
124g
Package content:
(Packed in bubble bag, no box)
1 x Eyebrow hair trimmer :
1 x Power cord :
1 x Nose&ear cutter head :
1 x Temples cutter head :
1 x Cleaning brush :
If yo have any questions, please contact us in time, we will answer your inquiry within 24 hours. :

Најдобри предлози во категоријата