.

.

LERORO Напредни Quality10 Пакети Бела 4 Начин Бафер Пескарење Блок Датотеки Ронки Нокти Помине Уметност Совети Алатка Професионални Помине Полирач Нокти Алатка

LERORO Напредни Quality10 Пакети Бела 4 Начин Бафер Пескарење Блок Датотеки Ронки Нокти Помине Уметност Совети

DEN 263.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

4 Начин бели нокти датотека блок : внатре материјал на ноктите buffers е многу густа сунѓерот и тоа има исклучително фино брусење на 4 страни, лесен за употреба.Ноктите buffers големина : секој белата блок големина е 9.5 x x 2.5 2.5 cm/ 3.74 x 0.98 x 0.98 инчен; И секој пакет блок за 6 g во тежина, лесен и пренослив.Лесен за користење : ова песок блок е груба, тоа може да песок надолу snags и обликот на ноктите, визуелниот вашите нокти во мазна завршница; Флексибилен и лесен за употреба.Апликации : бело блок е добар чешлање алатка за на доградба на акрилни нокти лажни нокти совети, природни нокти; Користење пред примена на лак или ноктите третмани.Пакетот вклучува : секој пакет доаѓа со 10 парчиња бела 4-начин пескарење блок; Погоден за нокти салон, шминка студио или домашна употреба. ✔Голема или педикир маникир помине уметност алатки за нокти салон, шминка студио или домашна употреба✔Направени од сунѓер со emery површина, баферот блокови одговара совршено да помине форма.✔Мора да се помине уметност алатка, тие имаат груба ронки дека може да песок надолу голем гребени во вашите нокти, исто така, помага да се добие лепак off (исклучено).✔Чистење ноктите е суштински дел на нокти и тоа им помага да се даде на ноктите убава природен сјај✔исто грубост на 4 страни работа ефикасно, така што лесно може да се амортизира вашите нокти во мазна завршница и да уживате во DIY момент.Имајте на ум : може да биде малку мирис кога ќе го добиете објект, бидејќи на оригиналниот материјал,само стави во вентилација место за неколку дена,тогаш мирисот ќе исчезнат.Спецификации : Количина : 10 packs Color : white Material : sponge Size : 9.5 x x 2.5 2.5 cm/ 3.74 x 0.98 x 0.98 inch Weight : 6 g/ pack Package вклучува : 10 x Белата пескарење блок.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата