.

.

Groen Z004222 Вентил Свет, 3/4 Npt Хамонд

Groen Z004222 Вентил Свет, 3/4 Npt Хамонд

DEN 7025.28

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Вистински ОЕМ замена дел.Groen одамна е позната по својата иновативност и квалитет во foodservice индустрија.Користете вистинско ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.Земја на потекло : сад.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата