.

.

LQ Индустриски 120pcs Чикаго Завртка Крстот Главата Филипс Вози Обврзувачки Завртки Занитвам Книга Обврзувачки DIY Кожа Занает Собранието Гром 5x6mm Бронза

LQ Индустриски 120pcs Чикаго Завртка Крстот Главата Филипс Вози Обврзувачки Завртки Занитвам Книга Обврзувачки

DEN 287.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Материјал : изработена од јаглероден челик, цинк галвански да се формира стабилна оксид филм на површината, анти-корозија, анти - ' рѓа.Боја : Мазна занитвам, тешко и стабилна, убава боја, благородна и великодушни.Употреба : детално ја филипс завртка, лесно може да се поврзе или отстрани со едноставна стандардни завртки возачот.Апликации : Погоден за сите видови на кожа занает, како што се појас, торба, чевли, текстил, кожа нараквица.Големина : 5mm*6mm.Боја : Бронзени.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата