.

.

ИРВИН Installer Вежба Малку за Дрво, Директно месо тело, 18-Инчен x 5/8 Инчи (1890713)

ИРВИН Installer Вежба Малку за Дрво, Директно месо тело, 18-Инчен x 5/8 Инчи (1890713)

DEN 333.36

Залиха
Достапно за вашата нарачка

82 точка за брзо, непречено дупчење во дрво.Дупка во flute за лесно жица влечење преку ѕидови, тавани и подови. 3-flatted месо тело спречува лизгање во вежба чак и вклучува дупка за влечење жица Дупка не се вклучени на 12" должина битови.Премиум висока јаглероден челик конструкција за продолжен дупчење живот во дрво.Опис на производот ИРВИН Директно месо тело Дрво Installer Битна карактеристика на 82 точка за брзо, непречено дупчење во дрво.Овие делови се направени со дупка во flute за лесно жица влечење преку ѕидови, тавани и подови.Тие имаат 3-flatted месо тело за да се спречи лизгање во вежба chucks и месо тело, исто така, вклучува и отвор за жица влечење.Плус, тие се направени од премиум висока јаглероден челик за продолжен дупчење живот во дрво.Од Производителот ИРВИН Директно месо тело Дрво Installer Битна карактеристика на 82 точка за брзо, непречено дупчење во дрво.Овие делови се направени со дупка во flute за лесно жица влечење преку ѕидови, тавани и подови.Тие имаат 3-flatted месо тело за да се спречи лизгање во вежба chucks и месо тело, исто така, вклучува и отвор за жица влечење.Плус, тие се направени од премиум висока јаглероден челик за продолжен дупчење живот во дрво.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата