.

.

Индустриски Црн Ѕид Sconce Замав Рака Прилагодливи Агол Замав Рака Гроздобер Ѕид Светлина Sconces Ѕид Светилка Постави на 2

Индустриски Црн Ѕид Sconce Замав Рака Прилагодливи Агол Замав Рака Гроздобер Ѕид Светлина Sconces Ѕид Светилка

DEN 2200.32

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА - пакетот на овој Индустриски ѕид светилка вклучува сè за да се постави соодветно(Треба да се Соберат).СТАНДАРД ТЕЛА БАРАЊА - 110-120 V за Северна Америка.Компатибилен со блескаво, LED, CFL и халоген светилки со E26 приклучок и 60 W Max.Светилки се продаваат одделно.ИНДУСТРИСКИ ДИЗАЈН - Lumiled Гроздобер Ѕид Светилка.Стил : Индустриски, Традиционално, Арт Деко, Куќа, Селски, Ретро.Идеален за штала, farmhouse, спална соба, купатило, кујна, итн.ЗАМАВ на РАКАТА ФУНКЦИЈА - Постојат 3 Зглобови на светилка за да се направи тоа занишан вертикално (Не странично движење),го Осветлува просторот што го сакате.КВАЛИТЕТ и ПО ПРОДАЖБА на УСЛУГИ - Нашата продавница е да се фокусира на двете квалитет и услуга на сите производи.Вашето задоволство е наш врвен приоритет.Ние обезбедуваме Бесплатен Замена или Рефундирање во рок од 30 дена и 2 Години Гаранција.ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА - пакетот на овој Индустриски ѕид светилка вклучува сè за да се постави соодветно(Треба да се Соберат).СТАНДАРД ТЕЛА БАРАЊА - 110-120 V за Северна Америка.Компатибилен со блескаво, LED, CFL и халоген светилки со E26 приклучок и 60 W Max.Светилки се продаваат одделно.ИНДУСТРИСКИ ДИЗАЈН - Lumiled Гроздобер Ѕид Светилка.Стил : Индустриски, Традиционално, Арт Деко, Куќа, Селски, Ретро.Идеален за штала, farmhouse, спална соба, купатило, кујна, итн.ЗАМАВ на РАКАТА ФУНКЦИЈА - Постојат 3 Зглобови на светилка за да се направи тоа занишан вертикално (Не странично движење),го Осветлува просторот што го сакате.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата