.

.

Телото Камера Вградена во 32GB Мемориската Картичка 1080P Полицијата Видео Рекордер погоден за носене Преносни Безбедносни Камери веб-Камера со Ноќно Џеб Клип IR Цртич?

Телото Камера Вградена во 32GB Мемориската Картичка 1080P Полицијата Видео Рекордер погоден за носене Преносни

DEN 863.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

☑ Преносни прифатлива Камера : Ова тело камера биде подобро да се постави за безбедност.Тој е дизајниран со одличен 360 степени rotatable клип зад објективот, дека е мал и солиден кој може да се монтира на било каде, може да се носат лични спорт камерата на вашиот јака, клип на велосипед.Алтернативно, можете исто така да се задржи на погоден за носене спорт камери во вашиот џеб, на вашето биро.Се контролирани од страна на 1 копчето, како што се гледа како полицаец cam, спорт камери за на ТВ. ☑ Мини Отворено Камерата е зајакната со ноќенпоглед : Оваа мала камера е погодна за отворен.Носат тоа да го направи некои отворено спорт, такви како трчање, велосипед-јава, што ќе ви овозможи да ги сними во целосна темнина.Неверојатни HD 1080 P видео снимање на 30fps, ви донесе јасна и течно видеа.Оваа лични тело кам има 90 степени леќа, па исто така можете да добиете широко поле на гледање.Опремени со 4 висок интензитет на инфраред Led диоди, на растојание од ноќ визија до 15 метри. ☑ Безбедност Nanny Камери со Јамка Снимање s Ноќ визија далечина?.За 3-4 метри.Тоа е водоотпорен на дождливите денови?.Не, тоа не.Посебни совети : НЕМА вграден екран за видеа реприза.НЕМА Движење откривање може да се користи.Тоа не е погоден за вкупниот темно средина(night vision).Никакви проблеми, ве молиме да допрат до нас за помош ( преку упатство )ве Молиме да обрнете внимание за да ги проверите деталите за производот табелата подолу пред цел.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата