.

.

Бела Мејлинг Цевки со Капи, 2-инчен x 36 инчи употреблива Должина (6 Парчиња) | Tubeequeen

Бела Мејлинг Цевки со Капи, 2-инчен x 36 инчи употреблива Должина (6 Парчиња) | Tubeequeen

DEN 791.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Мејлинг Цевки 6 пакет со капи.Дополнителна Сила спирала конструкција за издржливост.Бела крајот капи вклучени за двата краја.Идеален за превозот и складирањето уметнички дела, постери, документи или исправи.Должина и дијаметар се употребливи големина.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата