.

.

Dentu-Care & Polident 84 Таблети пакет со Dentu-се Грижи Протеза Четка за Одржување на Добра Орална Нега за Целосна Парцијални Протези

Dentu-Care & Polident 84 Таблети пакет со Dentu-се Грижи Протеза Четка за Одржување на Добра Орална Нега за Целосна

DEN 648.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Други употреба на Polident Протеза Почиста како што се гледа во Pinterest и Youtube, кои можеби се заинтересирани.Ова ќе го промовира ПОЗДРАВ НЕПЦАТА и ПОСРЕЌЕН НАСМЕВКИ.Polident 3 Минути уникатен чистење формула работи во 3 начини : 1) Остава вашата протеза мириса чист и свеж.Се чисти вашиот тоалет - протезата почиста таблети се одличен начин да се disinfect вашиот тоалет и се направи нова.Ние не презема никаква одговорност за неточности или misstatements за производи или акција на која што може да се земе за погоре.Ова ќе го промовира ПОЗДРАВ НЕПЦАТА и ПОСРЕЌЕН НАСМЕВКИ.Исто така, можете да се обидете комбинирање на протеза почиста таблета со бел оцет и топла вода.DENTU-се ГРИЖИ протеза четка се состои од две поинаку конфигуриран четка глави : рамна bristled главата за мазни површини и еден tufted главата за тешко да се постигне места.DENTU-се ГРИЖИ протеза четка се состои од две поинаку конфигуриран четка глави : рамна bristled главата за мазни површини и еден tufted главата за тешко да се постигне места. 2) Чисти без гребење.Одличен ПОДАРОК за овој Мајки Ден Татковци Ден.Друга силна рамен влакната се еластични и ќе ефикасно да се отстрани забниот плак, остатоците од храна и други остатоци од надворешните и внатрешните површини на вашиот Ден. 3) го Отстранува дамките.Сега, спреј мешавина на керамички плочки и нека се одморат за половина час.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата