.

.

Hanperal 45Pcs Челик Жица Тркала Пенкало Четки Поставени Комплет Прибор за Dremel Ротари Алатка

Hanperal 45Pcs Челик Жица Тркала Пенкало Четки Поставени Комплет Прибор за Dremel Ротари Алатка

DEN 276.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Одговара за полирање,може да се користи за метал и nonmetal материјали.Погоден за метална површина за чистење, derusting, брусење, прашина, deburring, полирање, соголување остатоци.Мал волумен, добро полирање ефект, висока ефикасност, ниска цена.Пакет од 45 избрани жица четки/воланот,15 од секој вид, во секој пакет (3types).Се справи со Должина : 40mm/1.57"(Приближно),Материјал : не ' Рѓосувачки Челик.Карактеристики : Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Боја : Сребро Трајни и практични,широко се користи во микро - електронски уреди, и други индустрии.Големина на : 1.Се справи со Должина : 40mm/1.57"(Приближно) Листа : 15pcs x 5mm Челик Жица Четка Тркала 15pcs x 15mm Челик Жица Четка Тркала 15pcs x 25мм Челик Жица Четка Тркала.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата