.

.

Maybelline Експерт Алатки, Коса Совет Tweezer, 1 ea (Пакување од 3)

Maybelline Експерт Алатки, Коса Совет Tweezer, 1 ea (Пакување од 3)

DEN 287.28

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Прецизност совет.Чудни совет.Ги отстранува влакната брзо и лесно.Tweeze strays под лак и чешел косата уредно и повеќе.Користење на мал агол четка, да се пополни во кратки области со сенка или молив кој одговара на вашата боја на коса, правејќи се дека да се следат природна насока на косата и arching на midpoint на окото.Четка над веѓите едно последно време е за природни мешање на сенка и косата.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата