.

.

Нови Audiovox Престиж 181BP Далечински Стартер Предавателот Копче Фоб FCC ID TBQT4-AM1W Вклучува Програмски Инструкции

Нови Audiovox Престиж 181BP Далечински Стартер Предавателот Копче Фоб FCC ID TBQT4-AM1W Вклучува Програмски Инструкции

DEN 719.52

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Вистински Престиж 181 BP Замена на далечинскиот управувач.Го заменува remotes 181 BP и 181 BPR.исто така, ќе го замени 183 BP, 185 BP, и 183 BPR но ќе обезбеди remote start функција само, а не ќе се контролира keyless или било какви други карактеристики за овие посебни remotes.Вклучува програмски инструкции.Нови Вистински Престиж 181 BP Замена на далечинскиот управувач.Ова ќе го замени 181 BP и 181 BPR.Тоа, исто така, ќе го замени 183 BP, 185 BP, и 183 BPR но ќе обезбеди remote start функција само, а не ќе се контролира keyless или било какви други карактеристики за овие посебни remotes.Програмски Инструкции се вклучени.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата