.

.

База за Purelite 3 во 1 Хартиена Крпа Носителот

База за Purelite 3 во 1 Хартиена Крпа Носителот

DEN 359.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Екстра База за употреба со Purelite 3 во 1 Хартиена Крпа Држачот.Планината хартиена крпа држачот за на ѕид или под кабинети.Користење на дополнителни база како стои држачот.Едноставно лизгајте го држачот надвор и слајд во база.Одлично за RVs и мали апартмани.Хартиена Крпа Држачот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата