.

.

Winnerlink Нокти Датотека Полирање Блок - 100/180 Ронки Помине Пескарење Датотека за на доградба на Акрилни/Продолжување/Природни Нокти Професионални Помине Уметност Блок

Winnerlink Нокти Датотека Полирање Блок - 100/180 Ронки Помине Пескарење Датотека за на доградба на Акрилни/Продолжување/Природни

DEN 215.52

Залиха
Достапно за вашата нарачка

❤Сунѓерот Помине Бафер Блок : Нашите нокти датотека се направени од висок квалитет на песок површина сунѓер, висока еластичност, цврсти и издржливи.И оваа датотека има правоаголна форма и на сите страни се песок површина.Идеален за полирање и мазнење на доградба на акрилни нокти, лажни нокти совети или природни нокти.Исто така, на нокти датотека може да се перат и еднократно. ❤100/180 Ронки Нокти Датотеки : Нашите нокти датотека направени од премиум селотејп и emery одбор материјали, идеален за отстранување на ноктите гел лак или средување на ноктите за да ја саканата должина и облик. 100/180 ронки двојно двострано погоден за природни или лажни ноктите.Ноктите има 2 различни ронки страна, еден е 100 ронки, можете да го користите насочите помине површина, друга страна е 180 ронки, најдобар помошник за вас да се изедначи површината на ноктите и полски тоа. ❤Лесен за Користење : Овие нокти алатки се погодни за нокти, ноктите, природни нокти, на доградба на акрилни нокти и лажни нокти, одговара за девојки или жени кои сакаат помине уметност.Секоја површина има секој различно ниво на мазност; секоја страна е нумериран за цел да го користите и покажува функција на секоја површина.Тоа може да биде корисен начин за да се создаде природно се мазни ноктите. ❤Широко Апликација : Нашата emery одбор нокти датотека е погодна за нокти како и педикир.Тоа се користи за мелење, smoothening како и cuticle отстранување.Погоден за дома, DIY и салон .Професионални Помине песок хартија ,за дом или салон употреба, кој е издржлив , остар ,и перат, вие сте во можност да го користите alchol за чистење на вашите нокти датотека, само неколку спрејови. ❤ Идеален подарок : На професионален квалитет ќе биде добар подарок за една девојка кои сакаат помине уметност, тоа може да биде добар избор за роденденски подарок, ноќта на Вештерките или Божиќ подарок.Исто така, нашите нокти датотека е совршен подарок за да се направи совршен помине уметност.Нашата колекција ќе стане најголема корист алатка за остварување на вашите раце изгледа совршен за повеќе време.И нокти датотека ќе ви помогне да се направи совршен помине уметност.Да ви помогне да полски ноктите, поправка помине работ и преструктуирање убава ноктите, без било damaging Smoothing corns и calluses, отстранување на вишокот на кутикулите, поднесување и обликувањето.Погоден за професионални салон или home Size : 9 x 3.6 x 2.7 cm Material : пена + помине files Color : Како Слики Shown Pink страна за поднесување на ноктите edge Green страна да се отстранат ноктите back Blue страна на smoothen на nail White страна полирање nail Note : Не може да биде 2-3cm грешки на димензија на податоци поради чиста прирачник за мерење.Таму би можело да биде малку боја разлика поради различни светлина и го следат ефект.Пакет вклучувајќи:1 x Нокти Датотека.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата