.

.

3 ЕЕЗ Џвакање Ѓердан - Ајкула Заби Ѓердан, Гризе Ноктите Третман за Деца, Цицање Палец Стоп за Деца, Гризе Ноктите Третман за Возрасни, SUNYUE

3 ЕЕЗ Џвакање Ѓердан - Ајкула Заби Ѓердан, Гризе Ноктите Третман за Деца, Цицање Палец Стоп за Деца, Гризе Ноктите

DEN 215.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

SAFE МАТЕРИЈАЛ : Висок квалитет на храна одделение organosilicon, Е направен на медицински organosilicon материјал, 3rd партија тестирани, Без олово/phthalate /ПВЦ/ bisphenol a, Нема латекс.ШИРОК ПРИМЕНЛИВОСТ : Ова џвакање ѓердан е погодна за бебиња и деца.Тоа е добро за развојот на бебињата' забите.Истото важи и за возрасните, И Ако имате навика за гризење вашите прсти или усните, Тоа е подобра алтернатива.НОСЕТЕ УДОБНО : Не грижете се дека вашето дете ќе мразам поради тоа што не се чувствува во право, Ова џвакање ѓердан е направен од висок квалитет на најлон јаже, Што го прави удобен за носење.Во ВРСКА со ДИМЕНЗИИ : должина на ѓердан може да се прилагоди од страна на тока, Па нејзината големина може да биде погоден за секого.ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА : Ако имате било какви прашања за Џвакање Ѓердан, ве Молиме контактирајте со нас и ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа и да ви даде решение.Ние Ќе ви Обезбедиме 180-ден Парите Назад Услуга.Во врска со Димензии : должина на ѓердан може да се прилагоди од страна на тока, Па нејзината големина може да биде погоден за секого.Зошто ви е ПОТРЕБНА оваа Џвакање Ѓердан : Храна одделение силика гел направени, Безбедни и сигурни.Тоа е добро за развојот на бебињата' забите.За возрасни, Тоа е исто така одличен начин да се ублажат напнатоста.Ова се Џвака Ајкула Заби Ѓердан е направен од висок квалитет на најлон јаже, Што го прави удобен за носење.Ние си имаме свој фабриката, Па цената е поволна.Задоволство Гаранција : Ако имате било какви прашања за Џвакање Ајкула Заби Ѓердан, ве Молиме контактирајте со нас и ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа и да ви даде решение.Ние Ќе ви Обезбедиме 180-ден Парите Назад Услуга.Пристигнување време : Ние ги користиме FBA превозот на владата, Во принцип, ќе добиете производ на третиот ден по ред.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата