.

.

Тивко Книга, Едукативни Играчки за Рано Учење, Мека Бебе Книга со Основните животни Вештини & 3D Активност, Montessori Играчки за Патување, Зафатен Книга Сензорни Играчки

Тивко Книга, Едукативни Играчки за Рано Учење, Мека Бебе Книга со Основните животни Вештини & 3D Активност, Montessori

DEN 354.72

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Можете да ги води, но обично тие ќе се обидат да го направите работите и да учат на свој.Таа има се справи со големина совршена за малечки раце за смирено да го носат и задржете.Тоа е доволно мека, направени од quilted ткаенини наместо само се чувствува.Тоа zips сите околу која помага да се задржи нешта уреден и организиран.Ова бебе книга сет вклучува : .Ова платно книга е убав опција за деца образование наместо вашите деца постојано се изложени на зрачење на електронски уреди.Оваа ткаенина книга е голем плус на вашиот ум-зајакнување на играчки собирање, патување играчки, playset, играчки кутија, материјали и алатки за homeschooling и зачувување интелигенција.Тоа е прилепува, копчиња, патенти, laces да се врзуваат, итн. 1 Тивка Книга.Тоа обезбедува почетно ниво учење искуство со задачи како копче на облека, вратоврска на чевли laces, кажете го часовникот и отворете го тока.Тие ќе бидете сигурни дека сте задоволни со вашето купување.Тоа е голема да се вклучат на бебето регистар листата, и рано учење колекции за вашиот доенчиња и мали години.✔️ ЧУВА ДЕТЕ ЗАФАТЕН & ЗАБАВУВААТ - Оваа тивка книга за деца помага да се задржи вашите деца фокусирани и ангажирани. 2 Налепници.Тоа е машина-перат и ќе се одржи и сува брзо кога тоа се навлажни.Вашето дете може да си игра со оваа играчка додека седите на столче кога патувате или на долго патување. 3 Честитки. ✔️ МЕКА, ДОБРО НАПРАВЕН И КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ - Ова прекрасно бебе е првата книга да се допрат и да се почувствуваат е направен со не-токсични, лесни и свиленкаста-мазен материјал со силна крои за издржливост. 1 Тивка Book2 Stickers3 Поздрав Cards1 Кутија.На diy интерактивни рацете на страниците на симпатична, тивко, практични животни вештини се едноставни доволно за едно дете да работат на, но се уште може да ги добие возбудени да се игра за тоа со години.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата