.

.

Houseuse 10Pcs 30мм Главата М8 x 15mm Машки Конец Завртка Тип На Knurled Knob,

Houseuse 10Pcs 30мм Главата М8 x 15mm Машки Конец Завртка Тип На Knurled Knob,

DEN 261.36

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Име на производ : knurled knob;тип : завртка за.Глава дијаметар : 30мм / 1.2";конец големина : М8 x 15mm / М8 x 0.6"(D x L).Вкупна должина : 33mm / 1.3";материјал : метал, пластика.Боја : Боја;Сребрен Тон, црна : Сребрен Тон, црна.Тежина : 224 G;Пакет Содржина : 10 x knurled knob. 1.Прекрасна замена за вашиот скршени еден со овој knurled knob.2.Завртка тип на дизајн за лесно се инсталира и со површина убаво се заврши за удобен зафат.3.Широко се користи за механичка опрема, инструменти и апарати, прехранбената и фармацевтската индустрија опрема.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата