.

.

15.6 Инчен Водоотпорен Лаптоп Briefcase Мажи Жени Чантата со Рачка за Dell Inspiron 15 5584, Acer Стремат 15, HP Завист/Павилјон x360 15.6, ASUS Chromebook 15.6, Lenovo Ideapad 330 15.6, MSI GS65 Случај,Сина

15.6 Инчен Водоотпорен Лаптоп Briefcase Мажи Жени Чантата со Рачка за Dell Inspiron 15 5584, Acer Стремат 15, HP

DEN 335.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

КОМПАТИБИЛНОСТ : водоотпорен На l5.6 Инчен лаптоп briefcase со рачка прецизно одговара за Acer Стремат E 15 E5-575, E5-575 G/Acer Предатор Helios 300/Acer Chromebook CB3-532, CB5-571 /Acer Nitro 5 /Acer Предводник на CB3-532 HP ЗАВИСТ x360/Павилјон/Probook 15.6/ HP ЗНАК 15.6 Lenovo Idea Pad 320/330/330s/520/V330 15.6/Lenovo Yoga 730 15.6 Dell Inspiron 15 3000 5000 5584 Asus Vivo Book Asus Zenbook Про MSI GS65 и Повеќето 15-15.6" Ultrabook Лаптоп Таблета случај.Ве молиме проверете ја големината пред да купите.ДИМЕНЗИЈА : Внатрешни работи, големина : 15.94*11.41*0.79 во (40.5 x 29 x 2 см), надворешните димензии : 16.73*11.81*0.79 во (42.5 х 30 х 2 цм).УДОБЕН МУЛТИ ЏЕБОВИ : Овој лаптоп торба не само што е главната преграда за складирање на вашиот лаптоп, но, исто така, обезбедува мулти надворешниот складирање џебови кои се идеални за складирање на дневни necessaries како што се пенкала, телефони, моќ адаптери, картички, моќ банки, книги итн.ЕРГОНОМСКИ се СПРАВИ со ДИЗАЈН : Доаѓа со рачка која е направена на премиум материјал за полесно носење, Тенок одговара, мала тежина дизајн, не рефус вашиот уред нагоре, совршен за долго време, патување, работа или на училиште.SHOCKPROOF & ВОДООТПОРЕН МАТЕРИЈАЛ : лаптоп случај е направен од високо-квалитет водоотпорен Платно надворешноста и мека flannelette внатрешни работи да заштитете го вашиот лаптоп од прашина, шокови, испакнатини, инциденти и гребнатини & spills.КОМПАТИБИЛНОСТ : .Лаптоп Briefcase Прецизно да се вклопат за повеќето 15.6 инчи лап-топ компјутери или таблети, како што се.HP : 2019 2020 2018 Нови HP Завист x360 15.6" Лаптоп/HP Спектарот x360/HP ЗНАК 15.6/HP Павилјон 15.6", HP 15-BA009 DX, 15-F222 WM, 15-F211 WM, Pro Book HP 450, 455, 650 15.6 Инчен Лаптоп.Acer : Acer Стремат E 15 E5-575, E5-575 G, Acer Стремат 5, Acer Стремат 3 A315, Acer Предатор Helios 300, Acer Chromebook CB3-531, CB3-532, CB5-571, C910, Acer Chromebook 15 CB5-571, Acer Брза 3 15.6, Acer Nitro 5, Acer Предводник на CB3-532. Dell : 15.6" DELL Inspiron 15 3000 5000, Dell Inspiron 15 7000, Dell Latitude 15 5000, Dell Latitude 15 3000. Леново : Леново Flex 5 15.6 Инчен/ Јога 730 720 15.6"/Lenovo Ideapad 310/320/330/330s/520/V330 15.6/ Леново Flex 4 15.6/Flex 5 15.6. ASUS : 15.6" Asus Vivo Book, Asus Zenbook Pro/ASUS Vivo Book F510 UA /ASUS РОГ STRIX 15.6".MSI GL62 M/ MSI GS65 и Повеќето 15-15.6" Ultrabook Лаптоп Случај.Ве молиме проверете ја големината внимателно пред да ги купите.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата