.

.

Glamtech Сериозни Пинцети Веѓа Прецизност Коса Помош На Пинцета (Куче На Забот)

Glamtech Сериозни Пинцети Веѓа Прецизност Коса Помош На Пинцета (Куче На Забот)

DEN 187.68

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Удобен Зафат - Нашите tweezer има чудни совет и е дизајниран да перница прстите како што кубат вашиот пат до совршен веѓа!.Точни Прецизност - Овие Пинцети се дизајнирани и функција рака-усовршуваа совети за прецизност, и можете да tweeze брзо и прецизно и да се никогаш нема да имаат проблеми грчевито држејќи се за влакната повторно.Со Лизга-Слободни, а сепак уникатен дизајн, можете да го извади веѓа косите, ingrown косата, влакната на лицето, splinters, стакло и дури и на најмалите индивидуални коса без никаков Напор.Коса Совет Tweezer - Овие Tweezer се направени на професионална одделение од нерѓосувачки челик.На работ форма на совет погодно ја зграпчува косата додека точка е повеќе точни отстранување на влакна.Чешлање Алатка - Погоден за веѓи, нос, уво и други фацијални влакна removers, нема потреба за целосна tweezer сет.Услуги на клиентите - Ние сме посветени кон угостителски на потребите на нашите клиенти на најдобар можен начин.Ние го цениме вашето мислење.Уживаат во шопинг онлајн!.Веѓа Tweezer Прецизност Коса со атрактивни уникатен финиш.Рака усовршуваа совети за точни отстранување на влакна во секое време.Совршен за обликувањето на веѓите, tidying бикини линија, генерален отстранување на влакна, па дури и splinter отстранување.Коса совет е дизајниран за да бидат употребливи за прецизност и брзина.Употреба на пофини точка на tht совет да се отстрани индивидуални косите, и чудни областа на совет да се отстранат поголеми количини.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата