.

.

LSYB 1:12 Скала за Suzuki GSX-R1000 GSXR Мотоцикл Модел Мотоцикл Diecast Метал Велосипед Минијатурни Трка Играчка за Подарок Колекција

LSYB 1:12 Скала за Suzuki GSX-R1000 GSXR Мотоцикл Модел Мотоцикл Diecast Метал Велосипед Минијатурни Трка Играчка

DEN 477.12

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Горниот материјал : Нашата умре-фрлија мотоцикл модели се направени од цинк легура, пластични делови и гуми се направени од гума материјал, и целокупниот изглед на телото е исклучителна.Еден од најдобрите подароци за одмор подароци.Топ карактеристики : Тоа им овозможува на децата да се соберат самите по себе, може да се вежба на децата е во рацете на способност, и тоа е многу лесно да се соберат.Производ функција : Нашето мото модел играчка нема да биде премногу голема или премногу мала, големината е само во право за мали раце да им помогнам околу себе, и тоа ќе се вози напред дури и на некое нежно ќебе.Независни дизајн го прави нашиот модел поубаво во целина.Можете да изберете го ова совршено спакуван играчка автомобил како роденденски подарок, Божиќ подарок, или за твоите драги деца.По-продажбата на услугата : Доколку имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, и на услуги на клиентите ќе ви даде задоволителен одговор во рок од 24 часа.Ние ќе ви обезбедиме со совршен по-продажбата на услугата се додека не се задоволни. 1 : 12 Скала За Suzuki GSX-R1000 GSXR Мотоцикл Модел Мотоцикл Diecast Метал Велосипед Минијатурни Трка Играчка За Подарок Collection Item Description Material : Легури И Plastic Scale : 1 : 18 SIZE : И 17,5 СМ*6 CM*8 CMColor : Како show Package вклучува : 1pc Алуминиумски Мотор Модел Оригиналната Кутија за Безбедност Package You може да избере овој убаво спакуван играчка автомобил како роденденски подарок, Божиќ подароци и Нова Година подароци за децата.Оваа умре-фрлија играчка поставена е голем подарок и добар избор меѓу вашата колекција на возила.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата