.

.

TrippNT 51353 Двојна Издавање Хартиена Крпа Носителот w/Капак, Јасно, PETG, 10 7/8 X 6 1/2 X 4 1/4 инчи WHD

TrippNT 51353 Двојна Издавање Хартиена Крпа Носителот w/Капак, Јасно, PETG, 10 7/8 X 6 1/2 X 4 1/4 инчи WHD

DEN 1636.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Отстранлив капак штити крпи форма contaminates.Одговара на повеќето Z, C или мулти-пати крпи.Ѕидот mountable клучалката инсталација.Издржливи, јасно PETG изградба. 10 7/8 x 6 1/2 " x 4 1/4 инчи (WHD).Tripp NT' s 51353 Двојна Издавање Хартиена Крпа за Носител со Капак е ѕид mountable, трајни и уникатни хартиена крпа носителот направени од индустриска сила PETG пластика која ви овозможува да се повлече хартиени крпи едно време од дното и има капак за заштита на contaminates од врвот.Не се измамени од страна на неговата мала тежина.PETG е тежок, јак, индустриски пластични кој ќе застане да се години на служба.Тоа има 150 смета оџакот на Z-пати, C-пати или повеќе пати хартиени крпи.Двојна Издавање Хартиена Крпа Носителот има издржливост да се соочи со тешки болница сообраќај, фабрика цврстина и се уште изгледа одлично во вашиот дом.Тоа инсталира брзо и безбедно со вклучен хардвер и keyholes во грбот.Надворешните димензии мерка 10 7/8 x 6 1/2 " x 4 1/4 инчи (Ш x В x D).Tripp NT е светски лидер во лабораторија за складирање на производи и производители складирање на производи, точење, коли, workstations, и штитови за сите апликации.Компанијата, основана во 1993 година, е со седиште во Канзас Сити, MO.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата