.

.

McKlein, S Серијата, Реката ЗАПАД, Песочни Зрна Calfskin Кожа, 15 Кожа Лета Преку контролниот Пункт-Friendly Лаптоп Briefcase, Црна и бела (15715)

McKlein, S Серијата, Реката ЗАПАД, Песочни Зрна Calfskin Кожа, 15 Кожа Лета Преку контролниот Пункт-Friendly Лаптоп

DEN 3977.52

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Безбедна, монтажни патент лета преку контролниот пункт-friendly лаптоп Ракав дизајн.Монтажни лаптоп ракав може да се користи како посебна.Лаптоп ракав поместена со висока густина пена одговара на повеќето лаптопи 15" Во големина на екран.Пред патент џеб за мали разно предмети.Пред организатор џеб за медиуми уреди, Мобилен телефон, бизнис картички, клуч на носителот и пенкала.Нашите 10мм висока густина, шок апсорбирање на пена обезбедува супериорни лаптоп заштита.Во врска со нашата држава-of-the-art ABS Рамка, Реката Запад ви обезбедува дополнителен слој на заштита за вашиот лаптоп и поголема леснотија на умот.Нашата Smart Патент е дизајнирана за да им обезбеди полесно средства за превоз на повеќе предмети одеднаш со едноставно ставање на нашиот случај на рачката на тркалање случај.Тоа исто така може да се користи како џеб.Патент информации : .НИ Патент #6.595.334 s ништо повеќе досадни од безбедносниот пункт, особено ако се работи доцна.Тоа е причината зошто ние го направиле тоа искуство, многу поефикасно со нашите патент Лета Преку контролниот Пункт-Friendly лаптоп ракав дизајн.Брзо се кандидира во и надвор со ниеден момент lossed.Едноставно да ја отпакувате, движете надвор, и ќе бидете на вашиот пат во ниеден момент.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата