.

.

BABYZEN Footmuff - Мента

BABYZEN Footmuff - Мента

DEN 2999.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Дизајниран за yoyo+.Лесен.Набори, се развива & дискови со една рака леснотија. ????Дизајниран така што децата може да остане топло во нивните YOYO благодарение на sherpa поставата, на Babyzen footmuff нуди оптимална заштита. ????Во многу студено време, на руно аспиратор со drawstring го задржува вашето бебе дури и потопло. ????За да се прилагодат на сите годишни времиња, хаубата е реверзибилна и горниот дел на footmuff е целосно отстранливи. ????Одговара на сите YOYO YOYO+ YOYO2 Рамки.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата