.

.

Pampers Splashers Пливаат Пелени за Еднократна употреба Пливаат Панталони, Мали (13-24 lb), 12 Count

Pampers Splashers Пливаат Пелени за Еднократна употреба Пливаат Панталони, Мали (13-24 lb), 12 Count

DEN 311.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Pampers Splashers за еднократна употреба пливаат пелени се дизајнирани за вода забава во базенот, на плажа, во поздравниот парк, и повеќе.Вашето бебе е слободен да се направи поздравниот во Pampers Splashers за еднократна употреба пливаат пелени!Pampers Splashers не отече во вода како редовни пелени, давајќи му на вашето бебе удобно се вклопуваат кога е влажно или суво.За да се обезбеди заштита во вода, Splashers Dual-Leak Guard Бариери сит се вклопуваат околу вашето бебе е нозете да им помогне на содржат мензи, што ги прави совршен за базен, плажа, во поздравниот парк, и повеќе.Само Pampers Splashers се дизајнирани со 360 степени сите околу еластичен корселе која се вклопува како костими за капење и лесно повлекува on и off-дури и кога е влажно.Плус, Splashers се опремени со Лесно-Солза Страни за брзо отстранување на отпадот со помалку неред, и нашата симпатична, плива-инспириран, сите-во текот графика изгледаат како вистински костими за капење.Pampers Splashers направи ден на базен, дури и повеќе забава.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата